درباره ی ما

تیم فنی مهندسی سبز پالایش ساتراپ با تکیه بر دانش و بنیان علمی برخی از فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر داخلی و خارجی فعالیت خود را در سال 1397 در مرکز رشد پارک فناوری پردیس آغاز نمود. اولویت اصلی این تیم تمرکز بر حل مسایل مربوط به بحران آب، پساب و محیط زیست در سطح ملی و در گام های بعدی در سطح منطقه ای و فرا منطقه ای می باشد. متخصصان این شرکت اولویت اصلی خود را حل معضلات مربوط به تصفیه انواع پساب صنعتی، خانگی و دامداری ها و بازیافت و باز گرداندن فسفر، این عنصر حیاتی، به چرخه مصرف مجدد در صنایع مختلف می دانند.

از کجا شروع کردیم؟

تیم سبز پالایش ساتراپ در ابتدا با ایده تولید کود سبز فسفاته با خلوص بالا با کمترین قیمت و البته به صورت پایدار از طریق تصفیه پسابهای صنعتی، خانگی و دامپروری شکل گرفت. ایده اصلی طرح مربوط به طرح رساله دکتری بنیانگذار تیم، آقای دکتر احمد سلسبیلی می باشد که در تیم حاضر به بلوغ رسیده است و با توجه به عنایت پروردگار و تلاشهای متخصصان خدوم شرکت من جمله خانم مهندس شیدا مرسلی در حال بسط و گسترش می باشد.

محصولات ما

از مهمترین محصولات این شرکت می توان به ساخت نمونه اولیه رآکتور تصفیه پساب اشاره کرد که علاوه بر حذف مواد مغذی موجود در انواع پساب توانایی بازیافت این مواد زائد را به صورت محصولی با بازار جهانی، قیمت مناسب و البته پایدار دارا می باشد. رویکرد تیم سبز پالایش ساتراپ همواره بر بهره گیری از به روزترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از آن در صنایع داخلی، افزایش بهره وری سیستم های تصفیه موجود در کشور و به روزرسانی زیرساختهای تصفیه پساب کشور استوار بوده است.

دیگر محصول فناورانه این شرکت تولید کود استرووایت بر مبنای تصفیه فاضلاب به صورت پایدار با درجه خلوص بالا و استفاده از آن جهت توسعه سایر انواع کودهای موجود در بازار می باشد که با توجه به فقر فسفات خاکهای کشور از درجه اهمیت بالایی برای کشور برخوردار است. تیم فناورانه سبز پالایش ساتراپ در حال ساخت نمونه های جدیدی از کودهای کشاورزی با قابلیت ها و کاربردهای متفاوت است که در سال آینده به امید خدا به تولید خواهند رسید.

ماموریت ما

هدف تیم حاضر در درجه نخست بازاریابی و ایجاد انگیزه در کشاورزان و باغداران برای جایگزینی کودهای موجود با محصول خلاقانه کود سبز استرووایت، جذب سرمایه جهت تولید انبوه محصول و در چشم انداز بلند مدت، توسعه و تنوع محصولات و همینطور تحقیق و توسعه و افزلیش بهره وری رآکتور تولیدی تیم می باشد.

گفتنی است طرح فناورانه حاضر در مرداد ماه 97 جاری در فراخوان طرحهای فناورانه و خلاقانه بنیاد ملی نخبگان، تحت نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، واجد شرایط دریافت تسهیلات مالی حمایتی آن سازمان گردید که بی شک نقش موثری در موفقیت تیم سبز پالایش ساتراپ داشته است که بدین وسیله از زحمات سروران گرامی تشکر و قدردانی می گردد.

4 Founder

Who try to create a new kind of business

32 Employess

Who cater to your every whim

24/7 Support

You got any issues? Get in touch!

723 Projects

We got the experience! Use it!

آینده روشن است

ما فعالیت خود را با تکیه بر دانش و تخصص علمی و حرفه ای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر داخلی و خارجی شروع کرده ایم.ما در ورنا توانسته ایم ایده ها و پروژه های دانشگاهی را به پروژه های صنعتی کاربردی در بیاوریم و اکنون با افتخار اولین و تنها تولید کننده کود استرووایت در ایران هستیم.